Planet Killers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poháka od strašilky z jiného vesmíru

2 posters

Goto down

poháka od strašilky z jiného vesmíru Empty poháka od strašilky z jiného vesmíru

Příspěvek pro strasilka Sun Oct 05, 2014 10:52 pm

já jsem něco co se vyjádřit nedá Smile řeknu vám poháku na dobrou noc jak si strašilka vystřelila s ali t....:)Byla jednou jedna strašilka, která byla napadená zlou ali t........,ke které patřil zlý černokněžník T....Smile Napadl strašilce království. zničil jej že nezůstal kámen na kameni. Mílá hodná strašilka se nad tou spouští zastavila a začala přemýšlet co a jak udělá, aby jednoho krásného dne zlého černokněžníka porazila:)Oblekla se za chudou a ubohou žebračku trochu s talentem histerie a vydala se za zlým černokněžníkem T.......Sad Po poslovi u brány poslala vzkaz že má moc postavit kouzelné hvězdy, které kouzelníka přemůžou:) kouzelník se začal odprošovat aby mu ten vpád odpustila a že jí přeje aby se jí všechno rychle obnovilo,ale že byl v právu silnějšího,protože strašilka nechala vše bez ochrany:( Strašilka poslala druhou zprávu že ty kouzelné hvězdy zničí jeho měsíce ,kterými kouká na lidi. Tu se kouzelník zasmál a řekl to dalším zlým kouzelníkům v jeho ali a poprosil jednu kouzelnici ať jí napíše a uklidní strašilku.ale zpráva se nedostala jen ke kouzelnici ,ale ke všem kouzelníkum v jejich ali. Začali špehovat ubohou strašilku jeden po druhém:) První přišel zlý kouzelník Far........Strašílka se ,ale nezalekla a začala na far........ zhurta,,co tu chceš mám kouzlo na kouzelné hvězdy ,tak jestli mi nedáš pokoj ,tak tí zníčím měsíc .Budeš druhý na řadě. Kouzelník far...... se zalekl a začal po strašilčiném království řádit a hledat kouzlo kde se dalo:( Lítal po celém vesmíru a nic nenašel:) Zeptal se strašilky a kde máš to kouzlo!!  Ona na něj mile. Mám ukryté království a tam ho mám. Kouzelník Far.....zase lítal jak blázen a když se unavil ,tak se vrátil a řekl .Strašilko ty blafuješ máš jen tyto království.Strašilka se usmála a řekla a ty jsi mi věřil:)Vzteky odletěl a strašilka se dozvěděla jak kouzelník uvažuje Smile)Přiletěli ješte další dva kouzelníci ,ale jen z dálky sledovali strašilku už měli strach se přiblížit:)Jen jeden poslal zprávu milé strašilce že to vyžehlí u zlého kouzelníka T........ Jmenoval se s....Smile Milá strašilka ,ale neměla zájem nic aby žehlil řekla že mu kouzelnými hvězdami T...... zničí všechny kukátka co má aby její ali království už nikdy neotravoval. Odešli z nepořízenou a milá strašilka poslala znovu zprávu zlému kouzelníkovi T...... jestlí má strach že posílá dva předvoje:) Kouzelník řekl že to chtěl jen po kouzelnici aby strašilku navštívila a sjednala pokoj:)Nazval jí kudlankou. Tu se rozčílila strašilka že nebude používat jméno její vesnice že si to nezaslouží špinit takovou zlou kouzelnici.T..... se rozčílil a posměvavě napsal že se jmenuje s.....,ale že jméno strašilka použila z vedení .že kudlanka je admin:) a že je směšná . Milá strašilka mu napsala že o admin.kudlanka ví a že děkuje za cené informace celé ali. Už ví jak to tam funguje kolik zlých kouzelníků si pomáhá a  za prozrazeni jména té kouzelnice- s........:)Zlému kouzelníku T...... napsala toto: do melounu a ženy nevidíš. radši se nechat zesměšnit v jejich ali a dosáhnout  všeho co chtěla zjistit:)) Závěr: strašilka byla to kouzlo co umí zmanipulovat a pohrát si z nepřítelem:) Rada na konec? podvádějte,zlobte,blafujte ,ale nikdy nebuďte sprostí!!
                                              vaše strašilka
                                                                 @-)--
strasilka
strasilka

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 26. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

poháka od strašilky z jiného vesmíru Empty Re: poháka od strašilky z jiného vesmíru

Příspěvek pro karrell Mon Oct 06, 2014 7:55 pm

Jak zajimave .)
karrell
karrell

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 01. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru